Biz Kimiz ?

Biz Kimiz;

İş sağlığı ve güvenliğine farklı bir pencereden bakıyoruz…

Hisar OSGB, 2010 yılında ve 27768 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmeliğe göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesindeki İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü denetiminde faaliyet göstermektedir.

Dinamizmi ve tecrübeyi içinde barındıran, hizmetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren bir eğitim, denetim ve danışmanlık kuruluşuyuz.

Ülkemizde çalışma hayatı mevzuatında yapılan son düzenlemelerinden yıllar önce başlattığımız İSG çalışmalarında, Türkiye İSG sektörünün lider danışmanlık ve uygulama firması olarak çalışmalarımızı uluslararası standartlarda yürütmeye özen gösteriyoruz…

Sektörde uzun yılların birikimine sahip, İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, İşyeri Hemşireleri, Mühendisler, Teknikerler ve Uygulama Elemanlarından oluşan zengin bir kadroya sahibiz..

Afyonkarahisar, Uşak,Denizli,Burdur,Kütahya , Eskişehir, Konya ,Ankara, Isparta, Antalya, Mersin, Karaman, Niğde, Aksaray, illerinde hizmet vermekteyiz.

Günümüzde sayısı hızla artan sanayi endüstrisinde özellikle; yapı, ulaştırma, enerji santralleri, barajlar, enerji iletim ve dağıtım tesisleri, ağır metal sanayi, kimya sanayi, telekomünikasyon, alt yapı işleri, maden sektörü gibi çok tehlikeli iş kollarında Türkiye’nin ilk tercih edilen İSG firmasıyız… Yeniliklere açığız:

İSG uygulamalarını gözleyen, geliştiren ve uygulayan gelişkin bir bakış açısına sahibiz.

Amacımız ve Hedefimiz;
İş Kazalarında Dünyada 3.sırada, Avrupa’da 1.sırada olan Türkiye’nin Avrupa’daki standartları yakalamasında yardımcı olmak,
Gerçek ihtiyaçlarını müşterilerimizin bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmek,

Daha sağlıklı, elverişli ve güvenilir çalışma ortamları oluşturarak; daha verimli, daha üretken işyeri yapısı kurup; personeli, işvereni, işletmeyi, üretimi ve de çevremizi koruyup güvence altına almaktır.
Gücünü takım çalışması ve müşterilerinden alarak verdiği hizmetlerde, yeni değerler üreten ve bu değerlerle bilinen sektöründe öncü bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimizin, Yasal yükümlüklerinin yerine getirilmesini sağlayarak, İdari ve Hukuki Ceza yaptırımlarının ortadan kaldırılması, maliyetlerinin azaltılması, verimliliğin artırılması suretiyle, şirketimizin değerini arttırmak üzere en iyi çözümleri sunmaktır. Bugünkü eğilim ve ihtiyaçları geliştirerek ve yarına taşıyarak Ülkemiz İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuat ve uygulamalarının gelişiminde önemli katkılar sağlamaktayız. Tüm bilgi birikimi ve kaynaklarımızla müşterilerimizin, bu hususta söz sahibi olan Yasal otoritelerin ve insanlığın hizmetindeyiz.
Hisar OSGB, kurulduğu günden bu yana tüm sektörlerde, iş sağlığı ve güvenliği bilincini yaygınlaştırmayı kendi misyonu kabul eder.

Vizyonumuz

Hisar OSGB, sektör profesyonellerinden olan kadrosu ile İşyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı, iş güvenliği eğitimleri, mobil sağlık taramaları ve yardım eğitimleri konularında kuruluşunuza tam hizmet anlayışı ile farklı ve sürekli çözümler sunar.

Ekibimiz

Biraz Kaynaşalım

174Eğitim
642Müşteri
1035Hizmet
65Çalışma
Müşteri Yorumları

Bizim hakkımızda ne düşünüyorsunuz ?